W najbliższy weekend w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce miał odbyć się premierowy turniej z cyklu Ślęza Cup. Plany, jak to zazwyczaj w 2020 roku bywa, pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Pierwotnie swój udział w Ślęza Cup Ladies zadeklarowały takie marki jak Paris Saint-Germain czy Juventus. Niestety, trudna sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że na razie wizyty europejskich potęg we Wrocławiu zostały przełożone na przyszły rok. Jesteśmy przekonani, że gdy rzeczywistość się unormuje, ugościmy wszystkich nasze zagraniczne drużyny.

Termin 20-21 listopada pozostał jednak otwarty, więc pomimo trudności organizacyjnych udało nam się dopiąć wszystkie szczegóły i zorganizować krajowe eliminacje Ślęza Cup Ladies. Wszystkie drużyny, które zadeklarowały swój udział w weekendowym turnieju uzyskały automatyczną kwalifikację do turnieju międzynarodowego, wstępnie zaplanowanego na styczeń. Pełną stawkę zmagań znaleźć można klikając w przycisk na dole artykułu.

Rozgrywki przebiegną w pełnej zgodzie z panującymi zaleceniami i obostrzeniami, a także w pełni bezpiecznych warunkach sanitarno-epidemiologicznych. W Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce w najbliższy weekend nie będziemy gościć publiczności. Wszystkich rodziców i kibiców zapraszamy do oglądania wydarzeń z komfortu własnego mieszkania, za pośrednictwem transmisji live przeprowadzonej przez Śląskie.tv