CENTRUM PIŁKARSKIE ŚLĘZA WROCŁAW #KŁOKOCZYCE

Pobierz folder reklamowy i zapoznaj się z
najważniejszymi
informacjami o obiekcie!

O obiekcie

Najnowocześniejszy kompleks piłkarski we Wrocławiu składa się z czterech części. Nad wszystkimi góruje będzie pierwsza z nich, wielkie boisko pokryte balonem od firmy Tilea. Jest to największa tego typu konstrukcja w Polsce. Jej wykonanie różni się od innych przede wszystkim tym, że, w przeciwieństwie do innych balonów, te od Tilei mają podwyższony sufit w newralgicznych miejscach  – nad bramkami.

Dzięki temu zawodnicy z łatwością są stanie wykonywać rzuty rożne i posyłać wysokie dośrodkowania z bocznych sektorów boiska. W porównaniu do pozostałych typów powłok, nowoczesne konstrukcje Tilei zapewniają o 50 proc. lepsze zachowanie ciepła, co ma istotne znaczenie zwłaszcza w miesiącach zimowych.

Pod balonem do dyspozycji jest aż siedem boisk o wymiarach 20×40 metrów, każde dostępne do wynajmu przez siedem dni w tygodniu – od samego rana, do późnych godzin wieczornych. Cały obiekt został oświetlony energooszczędnymi lampami o mocy 300 luksów dla dodatkowego komfortu grania.

Druga część

Druga część to pełnowymiarowy obiekt, którego głównym przeznaczeniem są mecze piłkarzy i piłkarek Ślęzy Wrocław w rozgrywkach ligowych. Także i on ma sztuczną nawierzchnię, która dopuszczana jest również na wielu szczeblach piłkarskiej piramidy. Stadion na Kłokoczycach spełnia wszystkie wymagania licencyjne na trzecim poziomie rozgrywkowym w kraju oraz w rozgrywkach drugiej ligi kobiet.

Murawa centralna służy także drużynom młodzieżowym Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław, jest również dostępna do wynajmu komercyjnego. Wraz z konstrukcją oświetlenia mecze będzie można rozgrywać o późniejszych godzinach. Obiekt mieści niecały 1000 kibiców.

Wysoka jakość nawierzchni

Nawierzchnia na wszystkich boiskach to najwyższej jakości trawa od renomowanego producenta Field Turf. Sztuczna trawa od Field Turf służy setkom mniejszych i większych aren: od boisk lokalnych szkół, przez duże stadiony wielkich uniwersytetów po obiekty klasy światowej.

Na trawie Field Turf grają zespoły NFL – między innymi New England Patriots czy Detroit Lions, a także MLS – Portland Timbers oraz Seattle Sounders.

Wynajmij boisko jakie chcesz!

Zachęcamy do wynajęcia jednego z dostępnych boisk, u nas można zorganizować wszelkiego rodzaju wydarzenia – nie tylko sportowe!

Szczegóły wynajmu boisk dostępne są tutaj: CENNIK, zaś w celu uzyskania informacji dotyczących innych przestrzeni prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny: KONTAKT.