Jak do nas dojechać?

Samochodem

Znajdujemy się przy ul. Kłokoczyckiej 5, jadąc od bądź w kierunku CH Korona należy zjechać na Zakrzów. Jedziemy przez wiadukt, a przy rozjeździe trzeba kierować się w lewo, tak jakby chcieli Państwo pojechać z powrotem, a następnie jeszcze przed wiaduktem skręcić w prawo w kierunku obiektu. Dla ułatwienia w nawigacji można wpisać ulicę Zakrzowską 16 jako miejsce docelowe.

Pociągiem

W pobliżu obiektu znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Psie Pole. Po opuszczeniu pociągu należy kierować się ulicą Zakrzowską, a następnie Kłokoczycką.

Komunikacją miejską – bezpośrednio

Do obiektu dojechać można autobusem linii 147 w kierunku pętli Kłokoczyce. Punkt przesiadkowy dla tej linii znajduje się na przystanku Psie Pole (Rondo Lotników Polskich). Należy wysiąść na przystanku Piwnika-Ponurego.

Komunikacją miejską – z częścią na piechotę

W pobliżu obiektu znajduje się przystanek „Zakrzowska”, do którego można dotrzeć autobusami linii 128, 130, 131 i 141 w kierunku Zakrzowa. Po opuszczeniu autobusu należy przejść na drugą stronę ulicy i kierować się w stronę wiaduktu, skręcając przed nim w prawo, w drogę prowadzącą bezpośrednio do obiektu.

W dość krótkim czasie na obiekt można dotrzeć również wysiadając na przystanku „Psie Pole – Rondo Lotników Polskich”, gdzie kursują autobusy linii 121, 128, 130, 131, 141, 147, 904, 911, 914, 921, 924, 931, 934, 936 oraz D i N. Po opuszczeniu autobusu należy przejść na drugą stronę wiaduktu i skręcić za nim w lewo, w drogę prowadzącą bezpośrednio do obiektu.

Traf do nas ze swojej lokalizacji!
Przycisk przekieruje Cię do strony jakdojade.pl z ustawionym adresem naszego centrum. Wystarczy wpisać swój adres i trasa zostanie wyznaczona!
Sprawdź jak dojechać