Jak do nas dojechać?

Samochodem

Znajdujemy się przy ul. Kłokoczyckiej 1, jadąc w kierunku CH Korona należy zjechać na Zakrzów. Jedziemy przez wiadukt, a przy rozjeździe trzeba kierować się w prawo, aż obiekt znajdzie się po prawej stronie. Z kolei jadąc z kierunku Zakrzowa należy przed wiaduktem skręcić w lewo, a następnie na rozjeździe pojechać w prawą stronę aż do obiektu.

Aby skorzystać z nawigacji Google, prosimy o kliknięcie w link: DOJAZD DO HALI.

Pociągiem

W pobliżu obiektu znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Psie Pole. Po opuszczeniu pociągu należy kierować się ulicą Zakrzowską, a następnie Kłokoczycką.

Komunikacją miejską – bezpośrednio

Do obiektu dojechać można autobusem linii 147 w kierunku pętli Kłokoczyce. Punkt przesiadkowy dla tej linii znajduje się na przystanku Psie Pole (Rondo Lotników Polskich). Należy wysiąść na przystanku Piwnika-Ponurego.

Komunikacją miejską – z częścią na piechotę

W pobliżu obiektu znajduje się przystanek „Zakrzowska”, do którego można dotrzeć autobusami linii 111, 128, 130, 131 i 151 w kierunku Zakrzowa. Po opuszczeniu autobusu należy przejść na drugą stronę ulicy i kierować się w stronę wiaduktu, skręcając przed nim w prawo, a następnie przejść chodnikiem w kierunku hali.

W dość krótkim czasie na obiekt można dotrzeć również wysiadając na przystanku „Psie Pole – Rondo Lotników Polskich”, gdzie kursują autobusy linii 111, 121, 128, 130, 131, 147, 151, 904, 911, 914, 921, 924, 931, 934, 936 oraz D i N. Po opuszczeniu autobusu należy udać się na wiadukt i skręcić za nim w lewo, w drogę prowadzącą bezpośrednio do obiektu.

Traf do nas ze swojej lokalizacji!
Przycisk przekieruje Cię do strony jakdojade.pl z ustawionym adresem naszego centrum. Wystarczy wpisać swój adres i trasa zostanie wyznaczona!
Sprawdź jak dojechać