Ślęza Wrocław i LiveAdventure z dumą ogłaszają, że w listopadzie 2020 roku i styczniu 2021 roku w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce odbędą się trzy turnieje pod szyldem Ślęza Cup dla piłkarek i piłkarzy z roczników 2007-2009.

Jako pierwsze na boiska wybiegną młode piłkarki w kategoriach wiekowych U-12 i U-14. Zmagania zaplanowano na weekend 20-21 listopada. W stawce oprócz Ślęzy i zespołów z naszego kraju znalazły się takie firmy jak Paris Saint-Germain oraz Juventus Turyn, a uchylając małego rąbka tajemnicy możemy zdradzić, że międzynarodowe towarzystwo może poszerzyć się o kolejne znane marki.

Tak samo jest w przypadku zmagań piłkarzy z rocznika U-13, którzy tydzień po Ślęza Cup Ladies wystąpią pod balonem Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce. Tam już teraz zaproszenie przyjęły Juventus, Bayer Leverkusen czy Red Bull Lipsk. Na styczeń 2021 zaplanowano na tę chwilę ostatni z trzech turniejów Ślęza Cup. Między 29 a 31 stycznia najnowocześniejszy kompleks piłkarski na Dolnym Śląsku ugości piłkarzy z kategorii U-12. Do Wrocławia przyjadą między innymi sąsiedzi zza południowej granicy – Sparta Praga i AS Trenczyn.

Międzynarodowa i różnorodna stawka to gwarancja wielkich emocji i okazja do zapoznania się ze stylami gry zespołów z całego kontynentu. Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce będzie tętnić życiem!

Więcej informacji na temat poszczególnych rozgrywek można znaleźć w zakładce „Turnieje” bądź klikając w poniższy przycisk.