Zima dobiega końca i powoli ustępuje miejsca wiosennym rywalizacjom ligowym. Ale zanim turniejowy karnawał dobiegnie końca, przygotowaliśmy ostatki. I to nie byle jakie!

W pierwszy weekend marca na obiektach Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce odbędzie się kolejny turniej pod szyldem Ślęza Cup. O zwycięstwo w dwóch kategoriach wiekowych powalczy ponad 30 zespołów z całego kraju, w tym akademie drużyn występujących na co dzień w PKO Bank Polski Ekstraklasie – Cracovii, Górnika Zabrze, Jagiellonii Białystok, Lecha Poznań czy Śląska Wrocław.

Na murawę pod największym balonem w Polsce wybiegną młodzi piłkarze w rocznikach 2009 oraz 2010. Rywalizacja w obu kategoriach odbędzie się z podziałem na dwie fazy grupowe, organizatorzy zaplanowali również finał pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami grupy złotej.

Rodzice nie będą mogli wejść na obiekt, ale zadbaliśmy, żeby mogli obejrzeć występy swoich pociech. Wszystkie mecze Ślęza Cup będą transmitowane na żywo, dostępna będzie również strona z wynikami live.

Dwa dni piłkarskich emocji od rana do wieczora – Ślęza Cup to prawdziwe święto młodzieżowej piłki nożnej w stolicy Dolnego Śląska!