Z przyjemnością informujemy, że partnerem turnieju Ślęza Cup zostało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu!

Wrocławskie MPK zapewni transport uczestnikom rozgrywek z hoteli do Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce. Warto podkreślić, że na boiskach pod balonem naszego obiektu wystąpi ponad 400 zawodników z całego kraju, którzy przez dwa dni będą walczyć o niezwykle atrakcyjną nagrodę, jaką jest wyjazd do Turynu na sparing z młodzieżowymi zespołami Juventusu, najbardziej utytułowanego klubu we Włoszech.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu – odpowiedzialne jest za transport zbiorowy: autobusowy i tramwajowy na terenie Wrocławia. Autobusy MPK Wrocław co roku przewożą 200 mln pasażerów oraz pokonują 35 mln kilometrów. W najbliższy weekend do tej imponującej liczby dodane zostaną kolejne kilometry

Dzięki wsparciu ze strony MPK temu jesteśmy pewni, że wszyscy dotrą na miejsce bezpiecznie, wygodnie oraz na czas. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że MPK zdecydowało się zostać partnerem naszego turnieju i dziękujemy za nieocenioną pomoc logistyczną.