W Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce została dziś parafowana umowa pomiędzy 1 Klubem Sportowym Ślęza Wrocław a firmą LAdventure, na mocy której w nadchodzącym sezonie na naszym obiekcie odbędzie się cykl międzynarodowych turniejów piłkarskich!

Turnieje organizowane przez firmę LAdventure zawsze są rozgrywkami stojącymi na bardzo wysokim poziomie. Udział w nich biorą renomowane kluby z całej Europy, znane z doskonałego szkolenia młodzieży. Można w tym miejscu wymienić chociażby Juventus, Liverpool FC, Manchester United, Sporting Lizbona czy Feyenoord Rotterdam. To właśnie zespoły z najwyższej europejskiej półki w sezonie 2020/2021 zjawią się w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce, aby wziąć udział w turniejach organizowanych będących efektem wspólnych działań LAdventure i Ślęzy Wrocław.

Na obiektach należących do klubu w nadchodzącym sezonie odbędzie się cykl turniejów piłkarskich, w każdym z nich zagra blisko 300 zawodników z całego Starego Kontynentu, w tym oczywiście młode zawodniczki i zawodnicy Ślęzy Wrocław. Zawody organizowane we Wrocławiu dołączą do szerokiego portfolio rozgrywek organizowanych przez LAdventure – KGHM Cup w Lubinie czy Remes Cup w Opalenicy. Zgodnie z parafowaną dziś umową zmagania toczące się w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce będą transmitowane na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Dzisiejsze podpisanie umowy bez wątpienia wiąże się z szeregiem korzyści dla naszej Akademii. Jest to wspaniała wiadomość dla naszych zawodniczek i zawodników, stanowiąca dodatkowy bodziec do treningów i podnoszenia swoich umiejętności. Podczas turniejów organizowanych wspólnie z LAdventure będą mieli okazję zmierzyć się z przeciwnikami z renomowanych zespołów i wyciągnąć z tych zmagań bezcenne wnioski na dalszy rozwój. Również nasi trenerzy skorzystają z tych turniejów, bowiem będą mieli możliwość uczestniczenia w dedykowanych warsztatach. Podczas nich zapoznają się ze stylami gry, podejściem do młodzieży i warsztatem trenerów klubów z najwyższej europejskiej półki – podkreślił Mateusz Kaluźniak, koordynator ds. rozwoju Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z LAdventure, która otwiera przed nami szereg zupełnie nowych możliwości. Zyskujemy doświadczonego partnera, który doskonale wie, jak organizować wydarzenia dopięte na ostatni guzik pod każdym względem i jestem przekonana, że także i w Centrum Piłkarskim Ślęzy Wrocław będą odbywać się turnieje stojące na najwyższym poziomie. Będziemy mogli zaprezentować największym europejskim klubom nasz wspaniały, najnowocześniejszy w regionie obiekt, na którym z pewnością będzie grało im się znakomicie. Wierzę, że obie strony będą czerpać same korzyści ze wspólnych działań i będzie to długa i owocna współpraca – skomentowała podpisanie umowy prezes zarządu Ślęzy Wrocław Katarzyna Ziobro.

Szczegóły na temat organizowanych przez LAdventure i Ślęzę Wrocław turniejów będziemy przekazywali bliżej terminu ich organizacji. Już teraz możemy jednak zapewnić, że będą to wydarzenia warte śledzenia!