Już w najbliższy piątek 9 lutego, KGHM Ślęza Arena będzie świadkiem niezwykłej rywalizacji podczas Halowych Mistrzostw Polski w kategorii U-18 i U-20. Organizowanych przez Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki, zawody przyciągną do Wrocławia utalentowanych sportowców z całej Polski i potrwają aż do niedzieli.

Wydarzenie obejmie szereg ekscytujących konkurencji, takich jak biegi krótkodystansowe, biegi długodystansowe, chód, skok wzwyż, skok o tyczce, skok w dal, trójskok, 5-bój oraz pchnięcie kulą.

Zawody potrwają przez cały weekend, z oficjalnym otwarciem zaplanowanym na godzinę 15:00 w sobotę. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, więc serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Organizatorzy zadbają o profesjonalne przygotowanie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników i widzów.

To wydarzenie obiecuje niezapomnianą dawkę emocji i sportowej pasji dla wszystkich obecnych. Zachęcamy do wspólnego kibicowania i wspierania naszych utalentowanych lekkoatletów podczas tych niezwykłych mistrzostw.

KGHM Ślęza Arena, to nowo powstała hala sportowa znajdująca się na terenie Wrocławia (Psie -Pole). Przeznaczona do treningów lekkoatletycznych jak i gier zespołowych. Na co dzień trenują i rozgrywają swoje mecze zawodniki Orlen Basket Ligi Kobiet.

Harmonogram i regulamin znajdziecie: https://dzla.pl/2024/01/pzla-halowe-mistrzostwa-polski-u18-i-u20/